ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4322279
nr 432 2279
1800-tal, förgylld, höjd: 90
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 oktober 2006
700 kr
750 kr
1.000 kr